همه تلاش ما در سایت فروشگاه موسیقی جاناساز این است که محصول خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد، با این وجود ممکن است که پس از خرید و ارسال به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن محصول بگیرید. تیم موسیقی جاناساز این مورد را برای شما در نظر گرفته است که با اطمینان و آسودگی خاطر، در مدت هفت روز بعد از خرید محصول، برای بازگردادن آن اقدام کنید.

بررسی شرایط اولیه برگرداندن محصول

تیم موسیقی جاناساز خواهشمند است، پیش از اقدام به عودت محصول خریداری شده، بررسی فرمایید که آیا محصول مذکور مشمول شرایط عودت میشود یا خیر.

۱. فاصله بین زمان ارسال محصول برای مشتری تا ثبت درخواست عودت بیش از ۷ روز نباشد.
(مسئولیت دیر رسیدن و گذشتن از مدت ۷ روز بر عهده شرکت حمل و نقل است)

۲. امکان عودت، فقط برای محصولاتی که در مشخصات صفحه محصول نوشته شده اند وجود دارد.
(توجه: ساز های خارجی که در بسته بندی های پلمپ شده شرکتی عرضه میشوند، پس از باز شدن بسته بندی امکان عودت ندارند)

۳. به محصول کوچکترین آسیبی نرسیده باشد و هیچ اثری که نشان دهنده استفاده شدن محصول باشد بر روی آن به جا نمانده باشد. لازم به ذکر بوده این فرصت ۷ روزه صرفاً برای تست اولیه صدای ساز و مشاهده صنعت آن بوده و نبایستی از محصول به صورت مداوم استفاده شود.

ثبت درخواست بازگردان محصول

پس از بررسی شرایط اولیه عودت محصول و برآورده شدن کلیه شرایط ذکر شده، فرم موجود در پایین همین صفحه را به صورت کامل پر نمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

تماس با ما

دریافت تاییدیه از کارشناسان جاناساز

پس از ثبت درخواست بوسیله فرم ، منتظر تماس کارشناسان فنی جاناساز ما با شما به منظور بررسی درخواست شما باشید. از صبر و شکیبایی شما پیشاپیش تشکر میکنیم.

هماهنگی ارسال محصول با کارشناسان جاناساز

پس از انجام بررسی های لازم از سوی کارشناسان جاناساز، هماهنگی های لازم با شما در ارتباط با زمان، محل و نحوه ارسال محصول صورت میپذیرد.

در هنگام ارسال محصول دقت فرمایید که به ساز کوچکترین آسیبی در حمل و جابجایی آن وارد نشود. بصورتی که تمامی مسئولیت حملو نقل و ارسال بر عهده مشتری میباشد.

لازم به ذکر بوده، هزینه ارسال محصول به منظور عودت، بر عهده خریدار (مشتری) میباشد.

نکات قابل توجه:

۱. برای ارسال محصول حتما با یکی از شرکت های پست یا تیپاکس ارسال کنید.

۲. برای عودت محصول، همان برگه مشخصات ارسالی بر روی بسته بندی محصول ارسال شده توسط موسیقی جاناساز الزامی است.

۳. عودت محصول باید بصورت کامل انجام شود و نه تیکه تیکه یا ناقص.

۴. برای عودت محصول، بسته بندی کامل باید همان گونه که توسط تیم بسته بندی فروشگاه موسیقی جاناساز تایید و کنترول شده، و الزامی است با همان بسته بندی ارسال شود.

۵.اگر محصول شما ارزش بالای ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان داشته و جزو محصولات با ارسال رایگان بوده است، بعد از عودت محصول، کرایه ارسال محصول فروشگاه موسیقی جاناساز که بصورت رایگان حساب شده از حساب فاکتور عودت کسر میشود.

بررسی کامل و دقیق کارشناسان جاناساز

پس از دریافت ساز عودت یافته به جاناساز، کارشناسان ما به بررسی دقیق، کامل و فنی آن و اطمینان از صحت و سلامت محصول میپردازند که بازه زمانی بررسی ۲۴ ساعت بعد از تحویل محصول از شرکت حمل و نقل ارسالی میباشد.

عودت وجه کامل به مشتری

پس از تایید سلامت کامل محصول از سوی کارشناسان موسیقی جاناساز، مبلغ سفارش ۲۴ ساعت بعد از تاییدیه کارشناسان تیم جاناساز برای بررسی محصول به حساب مشتری عودت داده میشود.
لازم به ذکر بوده جهت عودت وجه ارائه شماره شبا/حساب/کارت بانکی برای این منظور الزامیست که حتما باید بنام صاحب فاکتور باشد.

لغو سفارش قبل از ارسال

پس از ثبت کامل سفارش شما در سایت، کارشناسان جاناساز مشغول بررسی و ارسال محصول میشوند. لذا شما تا ۱۲ ساعت بعد از سفارش نهایی محصول خود در سایت امکان لغو سفارش وجود دارد و بعد از گذشت ۱۲ ساعت بعد از ثبت کامل سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود ندارد.

ثبت درخواست بازگرداندن محصول

پس از ثبت درخواست بوسیله فرم زیر ، منتظر تماس کارشناسان فنی جاناساز ما با شما به منظور بررسی درخواست شما باشید.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Accepted file types: xlsx, jpg, docx, png, Max. file size: 8 MB, Max. files: 5.
      آپلود تصویر و یا فایل در صورت نیاز
    • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .