فروشگاه موسیقی جاناساز تنها فروشگاه اینترنتی با ارائه محصولات موسیقی با قیمت های همکاری عمده (پخش مستقیم) سعی دارد همه‌ی زمینه های هنر موسیقی را در برگرفته و محصولاتی که دارای قیمت همکاری مناسب میباشد را بصورت کاملا حرفه ای و بروز از طریق فرم سایت جاناساز بصورت آنلاین اطلاع رسانی نماید.

چه محصولاتی در قیمت همکاری محصولات جاناساز موجود میباشد؟

تمامی محصولاتی که فروشگاه موسیقی جاناساز بتواند بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم با قیمت مناسب از تولید کننده و وارد کننده بفروش برساند، در فایل قیمت همکاری محصولات وجود دارد و همکاران عزیز میتوانند برای دریافت آن اقدام کنند.

قیمت همکاری محصولات جاناساز هر چند وقت یکبار آپدیت میشود؟

تیم فنی فروشگاه موسیقی جاناساز سعی بسیار دارد که قیمت همکاری عمده و قیمت اصلی محصولات را بصورت کامل و آپدیت شده بین ساعات ۸ تا ۱۰ هر روز صبح و در روز های کاری در سایت جاناساز آماده دانلود و ارائه باشند.

قیمت همکاری محصولات جاناساز برای دریافت چه تعداد محصول ارائه میشود؟

شما همکاران عزیز برای نمایش قیمت همکاری عمده محصولات میتوانید فرم مربوط به دریافت فایل PDF را بصورت آپدیت شده و کاملا آنلاین و رایگان در آخر همین صفحه دریافت و مشاهده کنید.

شرایط و قوانین و مقررات خرید عمده از جاناساز چیست؟

شما همکاران عزیز میتوانید قبل از اقدام به خرید عمده قیمت همکاری محصولات، حتما شرایط و قوانین و مقررات مربوط به خرید عمده از سایت جاناساز را در صفحه قوانین و مقررات را مطالعه و قبول کنید.

چگونه سفارشات خود را ثبت و پیش فاکتور از جاناساز دریافت کنیم؟

شما همکاران عزیز میتوانید بعد مشاهده درصد قیمت همکاری عمده و آموزشگاهی از قیمت اصلی محصول در صفحه محصول موردنظر، سفارش خود را از یکی از طریق صفحه تماس با جاناساز بصورت تلفنی، اکانت واتساپ، اکانت تلگرام و چت آنلاین پشتیبانی سایت جاناساز ثبت کنید.

توجه: پیش فاکتور صادر شده از جاناساز دارای تاریخ انقضا ۱ ساعت میباشد و بمنزله ثبت نهایی سفارش شما نمیباشد و برای ثبت نهایی شما باید کل مبلغ پیش فاکتور شده را قبل از ۱ ساعت بعد از ارسال پیش فاکتور توسط جاناساز برای کارشناسان جاناساز واریز کنید.

چگونه سفارشات خود را در جاناساز ثبت نهایی کنیم؟

شما همکاران عزیز میتوانید بعد دریافت و مشاهده پیش فاکتور ارسال شده توسط جاناساز به شما بمنظور اقدام برای واریز مبلغ کل پیش فاکتور به صفحه تماس با ما بروید و مراحل مربوط به واریز را با توجه به راه هایارتباطی با کارشناسان جاناساز انجام دهید و سفارش خود را بصورت نهایی ثبت کنید. فروشگاه موسیقی جاناساز بعد از ثبت نهایی موفق از طریق تماس تلفنی و پنل پیامکی شما را مطلع میکند.

نکته: زمانی فاکتور شما قابلیت ثبت نهایی را دارد که حتما پیش فاکتور رسمی جاناساز را از یکی از طریق صفحه تماس با جاناساز بصورت تلفنی، اکانت واتساپ، اکانت تلگرام و چت آنلاین پشتیبانی سایت جاناساز ثبت و دریافت کنید.

چگونه سفارشات خود را دریافت کنیم؟

شما همکاران عزیز میتوانید بعد دریافت و مشاهده فاکتور نهایی خود توسط جاناساز بمنظور ارسال مشخصات برای اقدام به ارسال یا تحویل محصول/محصولات به صفحه تماس با ما بروید و مراحل مربوط به ارسال یا تحویل محصول/محصولات را انجام دهید و ثبت کنید. فروشگاه موسیقی جاناساز بعد از ثبت موفق از طریق تماس تلفنی و پنل پیامکی شما را مطلع میکند.

دریافت فایل قیمت همکاری محصولات جاناساز

برای دریافت فایل قیمت همکاری محصولات جاناساز لطفا فرم زیر را پر کنید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .