درآمد زایی بدون سرمایه اولیه، بدون دردسر و بسته بندی و ارسال مرسوله، محدودیت زمانی یا مکانی، کرایه و اجاره و فقط از طریق همکاری با جاناساز. جای تعجب نداره …. با فروشگاه موسیقی جاناساز باش، کمکت میکنیم تا به بهترین‌ ها برسی ….

سیستم همکاری در فروش جاناساز به شما وعده درآمدهای بزرگ می‌دهد، اما این وعده نیازمند تلاش و تصمیمات درست شماست که ما بهتون آموزش میدیم! یکی از این تصمیمات و استراتژی‌ها ایجاد ارتباط با سایر افراد بصورت حضوری، دهان به دهان، ارتباط در شبکه های اجتماعی و وب‌سایت‌های معتبر است. کافیست بتوانید اعتماد آن‌ها را کسب کنند.

تیم جاناساز به عنوان مرجع تخصصی بررسی و فروش آنلاین آلات، لوازم جانبی و کتب موسیقی در کشور، و به عنوان عضوی از جامعه هنری و موسیقی ایران عزیز، همواره سعی بر آن داشته تا در ارتقای سطح فرهنگ و هنر جامعه نقش بسزایی ایفا کرده و راه گشای ارتباط گردانندگان چرخه موسیقی کشور باشد.

در این راستا، تیم جاناساز خدمات و سرویس های مشخصی را برای هر یک از این دوستان عزیز حوزه موسیقی و هنر در نظر گرفته است و بی صبرانه، علاقه مند به همکاری با آنها جهت بهبود فعالیت های آنها و همچنین تسهیل در فرآیند کسب و کار این دوستان عزیز می‌باشد.

کسب نمایندگی های فعال و رسمی جاناساز یکی از محور های اصلی برای همکاری فروش تمامی محصولات موسیقی که یک سایت فروشگاه موسیقی در کشور عزیزمون ایران با همکاران اصلی ما در این رابطه که عبارتند از: فروشگاه ها، فروشگاه ها، تولید کنندگان و وارد کنندگان، سازگران ، اساتید موسیقی و …. تمامی همکاران دیگری که به پیشرفت موسیقی در ایران عزیز کمک میکنند.

لذا شما میتوانید برای ملحق شدن به هر یک از این گروه های ذکر شده و اطلاع از نحوه همکاری و خدمات در جاناساز فرم مربوط زیر را پر کنید و منتظر خبر های خوب از طرف ما باشید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .