تیم فروشگاه موسیقی جاناساز به عنوان مرجع تخصصی بررسی و فروش آنلاین آلات، لوازم جانبی و کتب موسیقی در کشور، و به عنوان عضوی از جامعه هنری و موسیقی ایران عزیز، همواره سعی بر آن داشته تا در ارتقای سطح فرهنگ و هنر جامعه نقش بسزایی ایفا کرده و راه گشای ارتباط گردانندگان چرخه موسیقی کشور باشد.
در این راستا، تیم جاناساز خدمات و سرویس های مشخصی را برای هر یک از این دوستان عزیز حوزه موسیقی و هنر در نظر گرفته است و بی صبرانه، علاقه مند به همکاری با آنها جهت بهبود فعالیت های آنها و همچنین تسهیل در فرآیند کسب و کار این دوستان عزیز می‌باشد.

با توجه به این موضوع که جاناساز یک فروشگاه آنلاین و همچنین یک مرجع در حوزه ساز و هنر و موسیقی کشور عزیزمون ایران میباشد، همکاران اصلی ما در این رابطه عبارتند از:
فروشگاه ها، تولید کنندگان و وارد کنندگان، سازگران و اساتید نوازنده شامل میشود. لذا شما میتوانید برای ملحق شدن به هر یک از این گروه های موجود و اطلاع از نحوه همکاری و خدمات در جاناساز فرم مربوط به خود را پر کنید و منتظر خبر های خوب از طرف جاناساز باشید.

همچنین تیم فنی و پشتیبانی جاناساز، جهت تکمیل کادر خود، دست همکاری به سوی کلیه دوستانی که بخواهند در این مسیر یاری دهنده ما باشند دراز کرده و مشتاقانه و علاقه مند به همدستی و کمک آنها میکند. موقعیت های شغلی تیم جاناساز در این راستا عبارتند از:
کارشناس فروش محصولات موسیقی، بازاریاب حضوریو مجازی، گرافیست، فیلمبردار، عکاس، تدوینگر ویدئو، متخصص وردپرس، متخصص سئو، مسئول بسته بندی محصولات و …. خواهشمند است در صورت داشتن تخصص در هر یک از این موارد، فرم موجود در پایین صفحه مشاهده را تکمیل نمایید.