شما دوستان عزیز میتوانید جواب تمامی سوالات پیش آمده خود را در سوالات متداول پایین در سایت فروشگاه موسیقی جاناساز پیدا کنید. در صورت وجود نداشتن جواب سوال، شما میتوانید از طریق فرم ارسال دیدگاه در انتهای همین صفحه، سوالات مربوطه خودتون رو برای ما بفرستید تا کارشناسان جاناساز در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ مناسب را ارسال کنند.

ورود و ثبت نام

برای خرید از فروشگاه موسیقی جاناساز حتما باید ثبت نام کنم؟

بله، ثبت نام شما در سایت ضروری است. ثبت نام در سایت به شما این امکان را می دهد که بتوانید اطلاعات خود مانند تخفیف ویژه، تاریخچه سفارشات ،صدور فاکتور ،ارسال تیکت و …. را مشاهده و مدیریت کنید و همچنین از امکانات سایت برای کاربران ثبت نامی بهره مند شوید.

روند ثبت سفارش

آیا محصولات ارسال شده دقیقا همان محصولی است که در سایت قرار دارد؟

کلیه محصولات که در فروشگاه موسیقی جاناساز قرار دارند فقط یک نمونه از الگو، ویژگی های ظاهری و کیفیت اصلی ساخته شده از آن محصول توسط سازنده/شرکت میباشد که جهت اطلاع رسانی به شما دوستان عزیز آپشن های عکس، فیلم و تمام کارشناسی های فنی بر روی آن محصول اجرا شده است.
بدیهی است که محصولات ارسالی برای شما دوستان عزیز همان محصول رویت شده در عکس و فیلم میباشد.
دقت کنید حتی به عنوان مثال دو آلت موسیقی ( مخصوصا آلات موسیقی ایرانی ) ساخته شده از یک سازنده، از لحاظ ویژگی های ظاهری متریال استفاده شده مانند چوب بکار رفته، با یکدیگر امکان تغییرات کمی دارند.
لذا هدف اصلی فروشگاه موسیقی جاناساز اطلاع رسانی ویژگی های استاندارد و آپشن های اصلی مورد استفاده شده در هر محصول میباشد.

آیا امکان لغو/ویرایش سفارش بعد از ثبت سفارش وجود دارد؟

خوشبختانه بله، امکان لغو/ویرایش کلیه سفارشات فقط تا قبل از ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش وجود دارد.

چگونه میتوانم سفارش را بعد از ثبت آن لغو کنم؟

نگران نباشید، در صورت نیاز برای لغو سفارش خود، با رفتن به صفحه تماس با ما و تماس گرفتن با شماره تلفن دفتر فروش و اطلاع رسانی دقیق و کامل به کارشناسان پشتیبانی جاناساز و فقط تا قبل از ۲۴ ساعت بعد از سفارش ثبت کامل یا دریافت پیامک شرکت تیپاکس می توانید سفارش خود را لغو کرده و مبلغ خرید خود را بعد از گذشت ۲۴ ساعت از ثبت لغو سفارش دریافت نمایید.

آیا امکان خرید حضوری از فروشگاه اینترنتی جاناساز وجود دارد؟

همان طور که از نام ما پیداست، فروشگاه موسیقی جاناساز یک سایت یک فروشگاه آنلاین تمامی محصولات موسیقی بوده و امکان خرید حضوری وجود ندارد.
تمام تلاش فروشگاه موسیقی جاناساز به منظور وجود محیطی امن و راحت و فروش تخصصی بر روی محصولات جاناساز در جهت کاهش رفت و آمد دوستان عزیز برای تهیه کلیه آلات و متعلقات موسیقی و شناخت دقیق از کلیه ویژگی ها، خصوصیات، نمونه ویدئویی و …. یک محصول بدون نیاز به حضور در فروشگاه موسیقی جاناساز می باشد.
همچنین فروشگاه موسیقی جاناساز به منظور رضایت کامل و جلب اعتماد مشتریان از خرید آنلاین خود،
مهلت تست هفت روزه و خرید عمده را برای خرید از جاناساز را طبق قوانین و مقررات سایت جاناساز برای مشتریان عزیز خود در نظر گرفته است.

آیا امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی نیز وجود دارد؟

خوشبختانه بله، در صورت مقدور نبودن ثبت سفارش به هر دلیلی بر روی سایت، میتوانید با شماره تلفن دفتر فروش موجود در صفحه تماس با ما، تماس حاصل کرده و با راهنمایی و مشاوره کارشناسان فنی جاناساز سفارش خود را ثبت و نهایی نمایید.

پرداخت هزینه محصول به چه صورت است؟

هزینه محصول در زمان ثبت سفارش در فروشگاه موسیقی جاناساز و توسط درگاه بانکی IDpay.ir و zarinpal.com پرداخت می‌شود و بعد از سفارش، محصول شما ثبت نهایی می‌شود.
همچنین در نظر داشته باشید امکان ارتباط با فروشگاه موسیقی جاناساز و پرداخت هزینه بصورت مستقیم به شماره کارت/شبا/حساب مربوطه میسر میباشد.

پیگیری ارسال سفارش

محصول سفارش داده شده چند روزه به دست خریدار میرسه؟

خوشبختانه این امکان فراهم شده تا فروشگاه موسیقی جاناساز تمامی محصولات خود را در اسرع وقت به دست مشتری برساند. بطوری که ارسال محصول در شرایط عادی و روز های کاری ۲ الی ۷ روز و در شرایط غیر عادی و روز های کاری از ۴ الی ۱۰ روز بطول میانجامد.

لازم بذکر است که تمامی محصولات جاناساز بعد از کارشناسی فنی وارد مرحله بسته بندی میشود و بعد از مراحل نهایی آماده ارسال میشود.

هزینه ارسال محصول بر عهده کیست؟

خوشبختانه این امکان فراهم شده تا هزینه ارسال محصول رایگان از سوی جاناساز با توجه به قوانین و مقررات جاناساز و همینطور بصورت پسکرایه و کلی به دست و وظیفه شرکت تیپاکس میباشد. بگونه ای که مشتری بعد از تحویل گرفتن محصول از مامور شرکت تیپاکس هزینه ارسال محصول را میپردازد. در نظر داشته باشید فروشگاه اینترنتی جاناساز بعد از تحویل محصول به شرکت تیپاکس و ارسال پیامک مربوطه شرکت تیپاکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارسال محصول ندارد.

ارسال محصول با چه شرکت پستی میباشد؟

کلیه ارسال های فروشگاه اینترنتی جاناساز فقط از طریق شرکت پستی تیپاکس صورت میگیرد.
بصورتی که زمان تحویل محصول به شرکت تیپاکس توسط فروشگاه اینترنتی جاناساز با کد پیگیری شرکت پستی تیپاکس و زمانی که شما محصول مورد نظر را از مامور ارسال شرکت پستی تیپاکس تحویل گرفته اید پیامک اطلاع رسانی از طرف فروشگاه اینترنتی جاناساز و شرکت پستی تیپاکس بمنظور اطلاع رسانی به شماره موجود در فاکتور محصول دریافت میکنید.
در مواقعی که شرکت‌ پستی تیپاکس، در مقصد مورد نظر شعبی نداشته باشند، هزینه ارسال بصورت پیش کرایه و بر روی سفارش از مشتری دریافت می‌شود.

آیا میتوان هزینه محصول را درب منزل پرداخت کرد؟

متاسفانه خیر، با وجود امکان دریافت وجه بصورت درگاه اینترنتی و دریافت از طریق شماره حساب، شماه شبا و شماره کارت در فروشگاه اینترنتی جاناساز، دریافت وجه بصورت دستی و یا درب منزل امکان پذیر نمیباشد.

بازگردانی محصول

در چه صورت میتوانم محصول ارسال شده را بازگردانم؟

در ارتباط با آلات موسیقی خریداری، کتاب و آلبوم موسیقی شده ( که شامل لوازم جانبی موسیقی نمی شود ) امکان عودت موارد ذکر شده در صورتی که محصول جزء سازهای پلمپ شده توسط فروشگاه موسیقی جاناساز نباشد وجود دارد.
دقت کنید از زمان دریافت محصول توسط خریدار، خریدار به مدت ۷ روز فرصت دارد در صورتی که به محصول هیچ گونه آسیب و صدمه ای نرسیده باشد و فقط تست فیزیکی و صدایی از آن گرفته شده باشد و با توجه کامل به قوانین و مقررات سایت جاناساز، محصول را مرجوع کند.

روند رسیدگی به درخواست مرجوعی محصول چگونه است؟

پس از ثبت درخواست شما در صفحه راهنمای بازگرداندن محصول و پس از بررسی علت مشخص مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه موسیقی جاناساز، هماهنگی لازم جهت عودت محصول با خریدار از طریق اطلاعات وارد شده در فاکتور خرید محصول صورت گرفته و پس از دریافت محصول و بررسی کلی از محصول مورد نظر، کل مبلغ محصول به حساب شماره کارت/شبا/حساب فقط به نام هویتی صاحب فاکتور (خریدار) بعد از گذشت ۲۴ از ارسال محصول توسط خریدار واریز میشود.

هزینه ارسال برگشت محصول درصورت مرجوعی برعهده کیست؟

هزینه ارسال دوباره و دو طرف محصولات مرجویی به عهده خریدار/مشتری میباشد.

کد تخفیف خرید محصولات

چه زمانی میتوانم از تخفیف ها استفاده کنم؟

فروشگاه موسیقی جاناساز برای کاربران خورد ارزش زیادی قائل هست و همواره سعی دارد بسیاری از محصولات منتخب خود را در روز های مناسبتی و خاص با تخفیف ویژه ارائه کند.

شگفت انگیر جاناساز

تخفیف ها و جوایز

شرایط گارانتی محصولات

چگونه میتوانم از اصالت و کیفیت فیزیکی و صدایی محصول خریداری شده اطمینان حاصل کنم؟

کلیه آلات موسیقی، لوازم جانبی موسیقی، کتاب موسیقی و آلبوم های موسیقی فروشگاه موسیقی جاناساز از بهترین تامین کنندگان و سازندگان بنام ایرانی و خارجی و توسط بهترین اساتید و کارشناسان تیم فنی و تحقیقاتی جاناساز مورد تایید و تحت نظارت کامل و دقیق جاناساز تست، ارزیابی و ارسال میشود.

چطور میتونم از سایت فروشگاه موسیقی جاناساز اطمینان کنم؟

کاملا حق با شماست. در حال حاضر بسیاری از سایت ها در بستر اینترنت و مخصوصا فضای مجازی به فعالیت می پردازند که از اطمینان هموطنان عزیزمان سوء استفاده کرده و بدون ارائه خدمات و فعالیت درخواستی به آنها از مشتریان پول دریافت می نمایند. جهت اطمینان خاطر از امن بودن سایتی که قصد خرید اینترنتی از آن را دارید، حتماً به مجوز های صادر شده از سوی ارگان های رسمی و دولتی کشور در ارتباط با آن کسب و کار توجه نمایید. تمامی وبسایت ها موظف هستند این مجوز ها را در صفحه اصلی خود قرار داده و در رویت عموم برسانند.

سایر موارد

آیا امکان سفارش از خارج کشور و ارسال محصول به خارج کشور نیز وجود دارد؟

متاسفانه خیر، امکان ثبت سفارش و ارسال محصول برای دوستان عزیزی که ساکن خارج از کشور هستند و تقاضای ارسال محصول برای آنها فراهم نمیباشد.

آیا امکان پرداخت با حساب/درگاه های بین المللی در سایت وجود دارد؟

متاسفانه خیر، امکان استفاده از پرداخت با حساب/درگاه های بین المللی در فروشگاه موسیقی جاناساز وجود ندارد.

با استفاده از کدام کارت بانکی شتابی میتوانم اقدام به خرید کنم؟

خوشبختانه درگاه های موجود در فروشگاه موسیقی جاناساز شما را قادر میسازد که با استفاده از تمامی کارت بانکی های عضو شبکه شتاب، در سایت اقدام به پرداخت و خرید محصول کنید.

در انتخاب محصول به مشکل خوردم، چگونه میتونم از جاناساز مشاوره رایگان بگیرم؟

نگران این موضوع نباشید، کارشناسان فنی جاناساز همواره سعی دارند در مشاوره تخصصی و دقیق کلیه محصولات به شما دوستان عزیز جهت انتخاب مناسب ترین محصول با شما همراه باشند.

تماس با ما

به موسیقی علاقه دارم ولی نمیدونم سنم، موقعیت شغلی ام و .... مانع ادامه دادن علاقه ام میشه یا خیر؟

نگران نباشید، ما با شما هستیم.
علاقه و ارزش دادن به هنر موسیقی شما رو به بالاترین حد کمال و باور قلبی میرسونه.
فقط کافی شما هم موسیقی رو به باور قلبی خودتون برسونید.

از ما کمک بگیرید

آیا فروش محصولات دست دوم/کارکرده دارید؟

متاسفانه خیر، تمامی محصولات فروشگاه موسیقی جاناساز که برای مشتریان ارسال میشوند، کاملا نو و بدون هیچگونه استفاده می باشند.
لازم بذکر است که پلمپ تاییده کیفیت و سلامت محصول فروشگاه موسیقی جاناساز بر روی کلیه محصولات بعد از تست نهایی و کامل و قبل ار ارسال توسط کارشناسان فنی جاناساز انجام میشود.

آیا میتوان محصولات تمام شده رو پیش خرید کرد؟

متاسفانه خیر، لازم بذکر است که اطلاع داشته باشید چون روند طی شده کاشناسان فنی و تحقیقاتی جاناساز اعم از استاندارد کیفیت، مقرون بصرفه بودن قیمت، رضایت مشتری و …. مهم ترین و اصلی ترین ملاک فعالیت جاناساز میباشد، لذا تنها محصولاتی امکان سفارش دارند که بر روی فروشگاه اینترنتی جاناساز موجود بوده و دارای قیمت مشخص شده میباشند.
علاوه بر این موضوع شما دوستان عزیز می توانید درخواست موجود کردن محصولات مورد نظرتان را برای جاناساز از طریق ارسال نظرات همان محصول مورد نظر ارسال نمایید.

آیا ممکن است خرید از سایت ناموفق باشد ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی مورد نظر مشتری قطع و یا با اختلال مواجه شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع اصلا جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مورد نظر مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر احیانا تا ۷۲ ساعت بعد از تراکنس ناموفق پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

اگر محصولی خواستم که در سایت موجود نبود یا تمام شده بود چیکار کنم؟

جای نگرانی نیست، فقط لازم است به بخش سفارش ساز های سفارشی در منو فروشگاه موسیقی جاناساز رفته و درخواست ساز مد نظرتان را بطور کامل و دقیق ثبت نمایید. همکاران ما به شما در تهیه محصول مورد نظرتان کمک می رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *